![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||||||||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
|||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
|
![]() |
|||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
||||||||||||||||||||||
REGULAMIN MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI
Regulamin Mistrzostw Małopolski - 2019Obowiązuje od dnia 14.03.2018
1. Tytuły Mistrzów Małopolski w roku 2018 będą przyznawane w następujących dyscyplinach, konkurencjach i kategoriach:
1.1. Kolarstwo szosowe Start wspólny i jazda na czas - E, O, J, Jm, Mł, K(E+J), K(Jm+Mł), Masters ( I 30-39, Masters II 40-49 lat ), Masters III 50 i więcej lat Kategorię K(JM+Mł) rozdziela się na KJMł i KMł w przypadku, gdy w Mistrzostwach startuje co najmniej 4 KJm i 4 KMł z Małopolski. W przypadku braku wymaganej ilości zawodników w kategorii Masters i wyczerpane są możliwości połączenia zawodników między kategoriami Masters, zawodnik może startować i być klasyfikowany w szosowych MM w kat. Elita (start wspólny i na czas).
1.2. Kolarstwo torowe 1.2.1. 1 km - J, 500 m - Jm, Mł, 1.2.2. Sprint – J,Jm, 1.2.3. 3 km - J, 2 km - Jm, Mł 1.2.4. Wyścig dystans. – J, Jm, 1.2.5. Sprint olimpijski – open, drużyna z jednego klubu
1.3. Kolarstwo górskie MTB wyścig terenowy CC: E, O, J, Jm, Mł, K(E+J), KJm, Kmł, Masters I (30-39 lat) Masters II (40-49 lat), Masters III 50 i więcej lat. W kategorii Kobiety open (Elita + Juniorki ) w kolarstwie MTB rozdziela się na Kobiety Elita i Juniorki w przypadku, gdy w Mistrzostwach startuje co najmniej 4 Juniorki i 4 Kobiety Elita z Małopolski.
1.4. Kolarstwo przełajowe: Obowiązują wszystkie postanowienia jak art. 1.3. Kolarstwo górskie MTB wyścig terenowy CC
1.5. Zjazd: DH - E, J, K, Masters W przypadku braku wymaganej ilości zawodników w kategorii Masters, zawodnik Masters może wystartować i być sklasyfikowany w kategorii Elita.
1.6. Trial: E 20”, E 26”, Junior, Beniamin, Minime, K Open
2. Przepisy ogólne. 2.1 Tytuły Mistrzów Małopolski będą przyznawane tylko wówczas, jeśli w danej konkurencji wystartuje minimum 4 zawodników lub 3 drużyny z Małopolski. 2.2 W przypadku gdy nie ma na starcie minimalnej liczby zawodników w danej grupie wiekowej, mogą oni dołączyć do kategorii wyższej i tam rywalizować o tytuły tej kategorii pod warunkiem, że będzie tam w sumie minimum 4 zawodników. Nie jest możliwe przejście zawodników z kategorii wyższej do niższej. 2.3 Zawodnicy biorący udział w klasyfikacji Mistrzostw Małopolski muszą posiadać licencję klubu zarejestrowanego w MZKol. 2.4 Zawodnik kat. Masters może startować i być klasyfikowany w szosowych MM (start wspólny i na czas) w kat. Elita. 2.5 Zawodnicy Masters III 50 lat i starsi w przypadku braku 4 zawodników mogą startować i być klasyfikowani w kategorii młodszej. |
![]() |
|||||||||||||||||||||||
|
![]() |
|||||||||||||||||||||||
|
![]() |
|||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |